Středa, 23 listopadu, 2022
spot_img

Různé druhy hypoték pro mladé

- Reklama -spot_img

Zvažujete hypotéku pro mladé a nevíte, zda zvolit státní hypotéku, nebo hypotéku od banky? Státní hypotéka sice nabízí různé výhody a je čerpána ze speciálního fondu, na druhou stranu ne každý na ni dosáhne a zároveň s ní mohou být spojena různá úskalí.

Na rekonstrukci

V současné době můžete využít různé druhy hypoték pro mladé, které mají vždy určitý účel. Tak například je to hypotéka na rekonstrukci, vhodná zejména pro lidi, kteří si chtějí zvelebit své bydlení, ať už se jedná o dům nebo byt. Hypotéka na rekonstrukci vám může velmi pomoci s nákupem materiálů, ale také s placením řemeslníků a s dalšími výdaji.

Na pozemek

Státní hypotéku nebo jinou formu můžete použít na financování různých záležitostí. Taková hypotéka na pozemek bude skvělou volbou, pokud potřebujete finance na stavební parcelu, nebo například na pozemek, který budete chtít využít jako zemědělskou půdu. Státní hypotéky pro mladé dnes zahrnují také tuto možnost.

Po insolvenci

Hypotéka po insolvenci je další z variant, která je vhodná pro lidi, co se ocitli ve finanční tísni a museli učinit náležité kroky. Hypotéky po insolvenci jsou tak trochu novinkou, patří ale ke stále více vyhledávaným možnostem.

Další druhy hypoték, které můžete využít

Pokud se tedy bavíme o některých méně tradičních hypotékách pro mladé lidi, určitě si musíme zmínit také hypotéku na družstevní byt, offsetovou hypotéku, nebo takzvanou reverzní hypotéku, někdy nazývanou také hypotékou naruby.

Velkou výhodou je, že hypotéku si dnes můžete snadno sjednat i prostřednictvím internetu, například na stránkách smartyhypoteky.cz. Zde vám mimo jiné nabídnou předschválenou hypotéku nebo 100 hypotéku a také spoustu další typů těchto dlouhodobých úvěrů. Ať už si tedy zvolíte kteroukoliv z možností, měli byste spěchat, neboť nikdo neví, jak bude v budoucnu a je docela pravděpodobné, že alespoň do té doby, než se situace zlepší, úroky hypoték pro mladé porostou.

Nejnovější články

spot_img

Další články z rubriky

Proč investovat do aplikací?

Peníze jsou cenná komodita, které se člověk vzdává poměrně nerad. A tak musí mít...

Je krátkodobá půjčka vždy drahá?

Na trhu finančních služeb existují dva hlavní produkty. Patří mezi ně úvěr a půjčka....

Reklamní předměty už nejsou jen kalendáře a propisky: pronikněte do světa těch originálních

S reklamními předměty se určitě setkala naprostá většina lidí. Propisky, bloky, diáře, fixy a...

Citrín do vašeho života vnese slunce

Název citrín evokuje náš český citrón, nicméně úplně původně pochází z francouzštiny. Skutečně se...
Předchozí článek