Čtvrtek, 24 listopadu, 2022
spot_img

Když uděláte chlebodárci škodu

- Reklama -spot_img

Pojištění už dávno nepatří mezi nevítané produkty, které by mělo obtěžující a nevýznamný charakter. Dnes již bezesporu platí, že kvalitní pojistka dokáže nejen zachránit životy a rodinnou kasu, ale rozhodně udržet i seriózní vztahy v zaměstnání.

Konkrétně máme na mysli pojištění odpovědnosti zaměstnance za škodu, což je produkt, který se vztahuje na odpovědnost pojištěného za škodu, kterou způsobil jako zaměstnanec svému zaměstnavateli při plnění pracovních úkolů v pracovně-právním vztahu. Pojistka je tedy jakousi prevencí před škodou, kterou by mohl pracovník svému chlebodárci způsobit.

Produkt s nízkou spoluúčastí

Pojistné plnění pojištění odpovědnosti má nízkou výši spoluúčasti, většinou do 5 tisíc korun. Varianta Standard je uzavírána bez zkoumání druhu pracovní činnosti a dokáže uspokojit výši škody až do 500 tisíc korun. Pojistka má široký rozsah pojistné ochrany, celosvětovou platnost a nabízí i speciální tarif Řidič.

Odpovědnost vůči druhé osobě a svému okolí se přenáší i do obecně koncipované pojistky, která je určena pro občany a lidově se nazývá jako pojištění proti blbosti. S ERGO pojištěním odpovědnosti předejdete spoustě svízelných situací a ochráníte svou peněženku před škodami, které způsobíte někomu jinému.

Pojistka proti blbosti

Pojištění občanské odpovědnosti lze sjednat ve 4 variantách dle zvolené pojistné částky, od 3 do 10 milionů korun. Produkt vás bude chránit v každodenním životě. I malé nehody mohou napáchat nedozírné následky. Chraňte se, buďte vždy o krok vpřed a pak vás nerozhodí, když sousedovi nebo vám vyteče voda z pračky, zabouchnete si dveře nebo ztratíte klíče. Omylem shodíte zboží v obchodě nebo nešťastnou náhodou zraníte někoho při sportu. Pojistka proti blbosti je prostě k nezaplacení.

Nejnovější články

spot_img

Další články z rubriky

Různé druhy hypoték pro mladé

Zvažujete hypotéku pro mladé a nevíte, zda zvolit státní hypotéku, nebo hypotéku od banky?...

Proč investovat do aplikací?

Peníze jsou cenná komodita, které se člověk vzdává poměrně nerad. A tak musí mít...

Je krátkodobá půjčka vždy drahá?

Na trhu finančních služeb existují dva hlavní produkty. Patří mezi ně úvěr a půjčka....

Reklamní předměty už nejsou jen kalendáře a propisky: pronikněte do světa těch originálních

S reklamními předměty se určitě setkala naprostá většina lidí. Propisky, bloky, diáře, fixy a...