Čtvrtek, 24 listopadu, 2022
spot_img

Posuňte svoji firmu na novou úroveň s těmito aplikacemi

- Reklama -spot_img

Rozvinou efektivitu práce a lepší správu času ve vaší firmě vám pomohou právě tyto aplikace, které zmiňujeme v tomto článku.

Software pro firmu může výrazně zvýšit efektivitu práce a také vaše příjmy. Stačí jen vybrat ten správný, ten, který vám pomůže vyřešit vaše aktuální problémy. V následujících řádcích vám tedy přinášíme trojici aplikací, které pomohou pozvednout i vaši firmu.

Asana

Na Asanu v dnešní době nedá celá řada firem dopustit. Jedná se totiž o oblíbený a robustní nástroj pro správu projektů, který patří mezi nejoblíbenější software pro firmu. Pochlubit se může jednoduchým a přehledným rozhraním, s jeho pomocí bude i správě složitých projektů opravdu snadná. Aplikace vám pak umožní vytvářet a sledovat jakékoliv typy projektů a rychle aktualizovat jejich stav. Jestliže tedy nemáte ve vaší firmě žádný nástroj pro efektivní organizaci práce, tento software je pro vás jako dělaný.

Monday

Další plánovač projektů. Na první pohled se může zdát, že jde jen o vykrádačku Asany, zdání ale mnohdy klame. A platí to i v tomto případě. Monday sice nabízí spoustu funkcí, které se prolínají právě s Asanou, ale nabízí také vlastní zajímavé funkce. Mezi ně můžeme zařadit především velice užitečné plánování projektů a zdrojů, týmovou spolupráci, správu klientů nebo například možnost přímého vystavování faktur.

Software na míru

Než využívat služeb více aplikací, je v některých případech lepší sáhnout po robustník firemním řešení. V jednom balíku tak dostanete vše, co budete potřebovat nejen ke správě aktuálních zdrojů, ale také k jejich rozkvětu. Připravte se ale na to, že software na míru je poměrně nákladný, takže si ho nemůže dovolit každá firma. Na druhou stranu se vám ale tato investice vrátí i s úroky.

Nejnovější články

spot_img

Další články z rubriky

Různé druhy hypoték pro mladé

Zvažujete hypotéku pro mladé a nevíte, zda zvolit státní hypotéku, nebo hypotéku od banky?...

Proč investovat do aplikací?

Peníze jsou cenná komodita, které se člověk vzdává poměrně nerad. A tak musí mít...

Je krátkodobá půjčka vždy drahá?

Na trhu finančních služeb existují dva hlavní produkty. Patří mezi ně úvěr a půjčka....

Reklamní předměty už nejsou jen kalendáře a propisky: pronikněte do světa těch originálních

S reklamními předměty se určitě setkala naprostá většina lidí. Propisky, bloky, diáře, fixy a...