Středa, 23 listopadu, 2022
spot_img

Reklamní předměty už nejsou jen kalendáře a propisky: pronikněte do světa těch originálních

- Reklama -spot_img

S reklamními předměty se určitě setkala naprostá většina lidí. Propisky, bloky, diáře, fixy a další psací a kancelářské předměty opatřené logem společnosti, která si je nechala vyrobit. Firmy je využívají jako určitou formu reklamy. Tato reklama je nestojí moc (o to spíš, že si je mohou nechat odečíst z daní, když splní zákonem stanovené charakteristiky, které musí reklamní předměty splňovat), přitom je ale velice účinná. Vždyť dostat od někoho dárek je vždy příjemné, ne?

O něco originálnější

Existují lidé, kteří mají práci spojenou s praktičností, a ty jistě neurazí již zmíněné tradiční reklamní předměty. Někdy je ale dobré vybočit z řady. Zde je ale zapotřebí určité opatrnosti, protože být originální neznamená „přehnat to“. Nevhodný dárek by totiž mohl urazit, což by mělo jiný efekt, než jsme si při obdarovávání přáli. Takže být originální ano, ale příliš okázalí už nemusí být dobře (například vyjadřovat reklamními předměty svoje názory na politiku nebo určitou situaci se nevyplácí).

Oblíbené dárky

Mezi dárky, které lidé mezi reklamními předměty rádi dostávají, patří bezpochyby deštníky. I taková maličkost jako je deštník umí zachránit v případu nouze. V současné době, kdy se snažíme eliminovat spotřebu plastů a odpadu vůbec, se mohou hodit také speciální kelímky, které vložíte do automatu na kávu. Ty jsou hitem posledních let. Spousta firem tím chce vyjádřit, že jim na naší planetě záleží a vylepší si tím své jméno ve společnosti.

Originální dárky

Originální dárky, které nikoho neurazí, mohou být taktéž plážová lehátka, frisbee, otvíráky či nože a nářadí, které upotřebíte nejenom na dovolené. Oblíbené jsou taktéž reklamní hodiny, podložky pod myš či flash disky – což jsou předměty, které plní hned dvě funkce: jsou krásné a navíc praktické. Odvážnější společnosti darují také plyšové medvídky se svým logem, dárkové magnetky nebo třeba hadříky na brýle.

Nejnovější články

spot_img

Další články z rubriky

Různé druhy hypoték pro mladé

Zvažujete hypotéku pro mladé a nevíte, zda zvolit státní hypotéku, nebo hypotéku od banky?...

Proč investovat do aplikací?

Peníze jsou cenná komodita, které se člověk vzdává poměrně nerad. A tak musí mít...

Je krátkodobá půjčka vždy drahá?

Na trhu finančních služeb existují dva hlavní produkty. Patří mezi ně úvěr a půjčka....

Citrín do vašeho života vnese slunce

Název citrín evokuje náš český citrón, nicméně úplně původně pochází z francouzštiny. Skutečně se...